photodune-6670322-typewriter-m-480x480

درباره تیم آموزشی کلید

همه دانشجویان از اهمیت و تاثیر نمونه سوالات هر دوره بر دوره بعد و میزان تاثیر این نمونه سوالات در کسب نمره خوب  در امتحانات آگاه هستند. در واقع نمونه سوالات یکی از مهمترین گزینه های مطالعه جهت قبولی در امتحانات است.

اما دانشجویان هنگام مطالعه نمونه سوالات با سوالاتی مواجه میشوند که  نحوه دست یافتن به جواب آن را نمیدانند در نتیجه از آن سوال صرفه نظر میکنند.

 

گروه آموزشی کلید تمام نمونه سوالات دوره های اخیر دانشگاه پیام نور را بصورت طبقه بندی شده و کاملا تشریحی که توسط اساتید مجرب حل شده برای شما عزیزان در کتابچه های جداگانه آماده کرده است.

 

 شما با استفاده از این نمونه سوالات بعلاوه مرور نمونه سوالات دوره های قبل با نحوه حل هر سوال (پاسخ تشریحی) آشنا میشوید که این امر به تنهایی قبولی شما در امتحانات دانشگاه پیام نور را تضمین می نماید .

 

***توجه: این مجموعه هر ترم به روز رسانی شده و آخرین دوره نمونه سوالات پایان ترم به همراه جواب های تشریحی در سریعترین زمان ممکن به آن اضافه می شود.

 

گروه آموزشی کلید بر این تلاش است تا نمونه سوالات تمام دروس پیام  نور را برای کمک به موفقیت دانشجویان عزیز این دانشگاه فراهم آورد 

به محصولات دیگر ما سربزنید و از نمونه سوالات دروس مختلف با حل تشریحی استفاده کنید .

 

شما عزیزان در صورتی که تمایل دارید نمونه سوالات درسی خاص برای شما به همین شیوه آماده گردد از طریق ایمیل به ما اطلاع دهید قطعا اولویت کاری ما درخواست شما عزیزان خواهد بود